• Zamów telefonicznie: 501 293 653
 • Koszyk
neuBrow


 

To skuteczne serum wykorzystuje silne peptydy, witaminy i panthenol aby zmienić wygląd rzadkich, nieodżywionych i starzejących się brwi. Ekskluzywny Dual-Weight Protein Complex™ poprawia kondycję i chroni brwi aby dodać im siły, sprężystości i blasku. Spodziewaj się ujrzeć pełniejsze, bardziej zarysowane brwi w jedyne 3-4 tygodnie.

 • 60 Day Supply 3.2 mL – 459.00 PLN
Reviews

Aisha, ShopNBC

Myślałam, że jest trochę drogi, ale chciałam to wypróbować. Człowieku! Jestem taka podekscytowana rezultatami! To niewiarygodne, a ten wasz obrazek przed i po nie oddaje w pełni tych rezultatów jakie w rzeczywistości osiągasz. Używam neuLash przez 3 tygodnie i moje rzęsy na prawdę wyglądają cudownie. Jedyne co teraz używam do delikatne muśnięcie maskary… Fantastycznie! Musisz to zobaczyć, żeby uwierzyć. Dostaję teraz mnóstwo komplementów na temat moich rzęs. Każdemu będę polecać ten produkt!

 

Rosario

Piszę z Panamy, żeby was poinformować, że wasz produkt jest wspaniały i na prawdę działa!!! Przepraszam, że nie zrobiłam zdjęć zanim zaczęłam go używać żeby móc wam je wysłać. Próbowałam różnych rodzajów produktów oferowanych przez rynek aby poprawić wygląd swoich rzęs i po raz pierwszy dotarłam do produktu, który działa. Moi znajomi pytają czy noszę sztuczne rzęsy!

 

Linda

Byłam w Los Angeles aby odebrać nagrodę za całokształt twórczości Lifetime Achievement Award (musiałam ja zdobyć!) i włóczyłam się po Saks i Nieman – tak jak każdy. W Departamencie Urody, zobaczyłam na ladzie wystawiony neuLash i dziewczyny namówiły mnie do spróbowania. Teraz, nie dożyjesz mojego wiek – odnoszę się do tej nagrody za całokształt twórczości w Hollywood – z bardziej realistycznym obrazem tego, co możesz mieć za 150 dolarów! Spędziłam lata 60’te w Londynie, zrywając sztuczne rzęsy z moich powiek. A czasem nawet śpiąc w nich! Jak mogłaby ta mała tubka nie wiadomo czego robić różnice? Ale wpadłam w sidła sprzedaży i spróbowałam. I TO DZIAŁA!!! Po sześciu tygodniach regularnego stosowania, moje rzęsy wyglądają jak sztuczne – to fantastyczne! To produkt, który faktycznie daje to, co obiecuje: jakie to niespotykane? TO DZIAŁA!!

 

Daniele

Nie da się tego opisać, jeśli chodzi o neuLash! Ludzie dosłownie mówią mi, że moje rzęsy są „rozpraszające”! Moja mama żartuje, że odkąd używam neuLash, nikt nie jest w stanie dokończyć swojej pracy! Rzecz w tym, że to nie tylko żart! Dziękuję za sprawienie, że moje rzęsy są takie fantastyczne!

 

Nauka

Keratyna nawilża i formuje aby wspomóc rzadkie, nieodżywione i starzejące się brwi. Protein słodkich migdałów tworzy warstwę ochronną, dodając linii brwi miękkości i blasku.

Polipeptydy uzyskane metodami bioinżynierii pomagają odmłodzić brwi polepszając ich ogólny wygląd. Biotyna, niezbędna witamina B, zabezpiecza rzęsy przed dalszym uszkodzeniem.

Ekstrakt z komórek macierzystych jabłek dostarcza witalnego wyglądu. Rezultatem są zgrabne, pełniejsze, bardziej zarysowane brwi – i zdrowszy wygląd.

 

How To Use

  

 

 

Składniki

Woda (aqua), Glikol Butelynowy, Hydroksyetyloceluloza, Rhizobian Gum, Kwas Hialuronowy, Keratyna, Keratyna Hydrolizowana, Biotyna, Panthenol, Pantetyna, Hydrolizat glikozoaminoglikanów, Alantoina, Extrakt z pestek dynii Cucurbita Pepo, Dipotassium Glycyrrhizate, Woda Morska (Maris Aqua), Oktapeptyd-2, Tripeptyd miedzi-1, Alkohol denaturowany, Izopropyl Cloprostenate, Polipeptyd-23, Gliceryna, Ekstrakt ze słodkich migdałów, Ekstrakt z owoców jabłoni, Guma Ksatanowa, Lecytyna, Olejek z liści mirtu cytrynowego, Styrene/Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer, PVP, PEG-12 Dimethicone, Fenoksyetanol, Chlorfenezyna, Kwas Sorbowy, Wodorotlenek Sodu,

Najczęściej zadawane pytania:

 • Jak długo trzeba czekać aby zobaczyć poprawę w wyglądzie swoich brwi?
 • Nasz test skuteczności pokazał, ze mijają około 3-4 tygodnie zanim można zobaczyć wyraźny efekt poprawy w wyglądzie pełnych, bardziej zarysowanych brwi.
 • Czy stosowanie neuBrow na skórę wokół brwi jest bezpieczne?
 • Tak. neuBrow został przebadany dermatologicznie i uznany za bezpieczny i nieszkodliwy. Niemniej jednak, jak przy każdym produkcie kosmetycznym, pojedyncze osoby mogą być uczulone na jeden lub więcej składników w tej formule. Jeśli podejrzewasz reakcję alergiczną, przerwij stosowanie i od razu skonsultuj się ze swoim lekarzem.
 • Czy neuBrow może być stosowany przez dzieci poniżej 18 roku życia?
 • Nie zaleca się stosowania neuBrow przez dzieci poniżej 18 roku życia, jako, iż żadne testy nie zostały przeprowadzone pośród tej grupy wiekowej.
 • Czy neuBrow zawiera jakiekolwiek produkty zwierzęce lub też jego testowanie zostało przeprowadzone na zwierzętach?
 • Nie, neuBrow nie zawiera żadnych produktów zwierzęcych i został wyprodukowany bez użycia przemocy. Produkt nie był testowany na zwierzętach ani w fazie produkcji ani w fazie końcowej.
 • Na jak długo starczy jedno opakowanie neuBrow?
 • Jeśli będzie stosowany zgodnie z zaleceniami, jedno opakowanie neuBrow powinno starczyć na 1 do 2 miesięcy.
 • Czy można stosować neuBrow na rzęsy?
 • Nie. neuBrow został stworzony do stosowania wyłącznie na brwi. Jeśli pragniesz uzyskać pełniejszy wygląd rzęs, zalecamy stosowanie zdobywającej nagrody, aktywnej technologii neuLash®.
 • Co sie stanie jeśli zapomnę użyć neuBrow rano i wieczorem?
 • Jeśli zapomnisz i opuścisz zastosowanie, po prostu kontynuuj stosowanie dwa razy dziennie od następnego dnia. Utrzymywanie regularności w stosowaniu to klucz do uzyskania szybszych i lepszych rezultatów.
 • Co powinnam zrobić gdy przez przypadek neuBrow dostanie się do mojego oka?
 • W przypadku bezpośredniego kontaktu z okiem, spłucz dużą ilością wody. Jeśli podrażnienie spowodowane bezpośrednim kontaktem pojawia się i nie ustępuje, natychmiast skonsultuj się ze swoim lekarzem.
 • Co się stanie jeśli przestanę stosować neuBrow?
 • Gdy już uzyskasz upragniony wygląd swoich brwi, zaleca się kontynuowanie stosowania neuBrow 2-3 razy w tygodniu aby utrzymać wygląd i stan brwi.
 • Czy mężczyźni mogą używać neuBrow?
 • Produkt jest uniwersalny, a formuła jest czysta i przejrzysta, co czyni ją idealną również dla mężczyzn.
 • Zauważyłam, że moje brwi wydają się ciemniejsze po kilku tygodniach stosowania neuBrow. Czy to możliwe?
 • neuBrow to przeźroczysty żel-krem, jednak brwi wydają się pełniejsze i bardziej zarysowane przez co mogą sprawiać wrażenie ciemniejszych.